עו"ד טל בייצר - עורך דין נזיקין ברכסים (נזקי גוף, ביטוח ופנסיה) - הטיפול שלנו, הביטחון שלך!​

משרד עו"ד טל בייצר מלווה נפגעים ובני משפחותיהם בתביעות נזיקין (נזקי גוף, תאונות דרכים, מחלות רפואיות וכדומה) מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה.

לצערנו, לא תמיד נפגעים ובני משפחותיהם מודעים לכלל הזכויות הרפואיות אשר החוק מאפשר להם ברגעים הקשים של חייהם. המומחיות, הניסיון והשקיפות המלאה בה אנו פועלים במשרד, תעניק לך שקט נפשי וידיעה שצוות משפטי מגובש, אמין ומקצועי נלחם על האינטרסים שלך במטרה להשיג את הפיצוי הכספי המקסימלי שניתן להשיג בהתאם בחוק. הפיצוי הכספי שיועבר אליך בצורה ישירה, יאפשר לך להתמודד בצורה טובה יותר עם התאונה, המחלה או הפציעה שפקדה אותך ולהתרכז במאמצי השיקום ולא במאמצי ההישרדות הכלכלית.

שכר הטרחה במשרדינו מבוסס על הצלחה בלבד. בצורה זו, ניתן לדחות את שכר הטרחה ליום שהפיצוי הכספי מגיע אליך לחשבון הבנק, לצמצם בצורה משמעותית את ההוצאות הראשוניות על הייצוג המשפטי ולהבטיח כי נוכל להשיג עבורך את הפיצוי הגבוה ביותר שניתן על פי חוק.

לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית ברכסים לצורך הערכת סיכויי התביעה, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3938932 ונשמח להיות שם בשבילך!

עו"ד טל בייצר - עורך דין נזקי גוף ברכסים
ביטוח לאומי, תאונות דרכים, חברות ביטוח ופנסיה

משרד עו"ד טל בייצר מעניק ייצוג משפטי בדיני נזיקין (מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה), נזקי גוף (פציעות אישיות, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכדומה), דיני חוזים וליטיגציה ברכסים.

במהלך השנים, ליווינו בהצלחה מאות תושבים ברכסים אשר בדיוק כמוך, רצו לקבל את הפיצוי הכספי שיאפשר להם לתמוך בשגרת החיים, הטיפולים הרפואיים ותהליך השיקום המורכב. לקבלת ייעוץ משפטי ברכסים, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3938932 ונשמח להיות שם בשבילך!

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

לאחר שנפגעתי במהלך העבודה, עו"ד טל בייצר ליווה אותי צעד אחד צעד מול המוסד לביטוח לאומי וחברת הביטוח שלי במטרה שאקבל את מה שמגיע לי.
תודה רבה על הכל, ממליץ כולם לעבוד איתו.

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד טל בייצר, עו"ד נזיקין ברכסים, ניתן ליצור קשר ב- 072-3938932 ונשמח לעמוד לרשותך!