עו"ד טל בייצר - עורך דין נזיקין בחיפה (נזקי גוף, ביטוח ופנסיה) - הטיפול שלנו, הביטחון שלך!

משרד עו"ד טל בייצר מייעץ, מלווה ומייצג נפגעים ובני משפחה בתביעות נזיקין (תאונות, פציעות, מחלות וכדומה) למימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה.

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, לימד אותנו כי כל תביעת נזיקין היא עולם ומלואו. המומחיות הרבה שצברנו, מאפשרת לנו לבנות ביחד איתך את התיק הרפואי הנכון ביותר, לייצג את האינטרסים שלך מול כלל הגורמים בהליך המשפטי-האזרחי ולפעול בצורה נחושה למיצוי כלל הזכויות הרפואיות שלך ולקבלת פיצוי כספי גבוה. משרדינו עובד בצורה צמודה עם קשת רחבה של יועצים ומומחים רפואיים במטרה לתמוך בטענות המשפטיות עם חוות דעת חיצוניות אשר לא משתמעות לשתי פנים.   

חשוב לציין כי שכר הטרחה של משרדינו מבוסס על הצלחה בלבד ומשולם באחוזים מתוך הפיצוי הכספי שיתקבל על ידך. בצורה זו, האינטרס שלנו זהה, להשיג עבורך את הפיצוי הכספי המקסימלי שניתן על פי חוק.

לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית בחיפה לצורך הערכת סיכויי התביעה, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3938932 ונשמח להיות שם בשבילך!

עו"ד טל בייצר - עורך דין נזקי גוף בחיפה
ביטוח לאומי, תאונות דרכים, חברות ביטוח ופנסיה

משרד עו"ד טל בייצר מעניק ייצוג משפטי בדיני נזיקין (מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח והפנסיה), נזקי גוף (פציעות אישיות, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכדומה), דיני חוזים וליטיגציה בחיפה.

במהלך השנים, ליווינו בהצלחה מאות תושבים בחיפה אשר בדיוק כמוך, רצו לקבל את הפיצוי הכספי שיאפשר להם לתמוך בשגרת החיים, הטיפולים הרפואיים ותהליך השיקום המורכב. לקבלת ייעוץ משפטי בחיפה, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3938932 ונשמח להיות שם בשבילך!

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

טל היקר, אין לי מילים להודות לך על הטיפול המקצועי, האדיב והאישי מול אחד מהגופים הגדולים ביותר במשק. תודה רבה על ההכוונה המקצועית, הרגישות לאורך כל הדרך ובעיקר על התוצאה המדהימה שהשגת עבורי.

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד טל בייצר, עו"ד נזיקין בחיפה, ניתן ליצור קשר ב- 072-3938932 ונשמח לעמוד לרשותך!